Pro poskytování našich služeb používáme cookies. Používáním našich služeb souhlasíte s naším použitím cookies.

Vedoucí Světová Platforma Pro Obsah BIM

Procházet 497 626parametrické BIM objekty ke stažení od 1 804 výrobců

Najdete si ty správné objekty pro svůj projekt

BIMobject Cloud je největší světová platforma pro obsah BIM určený výrobcům. Její promyšlené funkce vám umožňují rychle procházet tisíce vysoce kvalitních objektů a nalézt přesně to, co váš projekt potřebuje. Stahování je zdarma a lze je provádět v různých formátech, které odpovídají vašemu konkrétnímu softwaru. Objekty jsou vždy plně aktuální, takže si v rámci týmu spolehlivě porozumíte. Chcete se na něco zeptat? Výrobce je připraven vám cokoliv dále vysvětlit.

Objekty si uspořádáte pomocí EVO

EVO je aplikace, která vám umožní vytvořit si vlastní knihovnu soukromých objektů a uspořádat ji podle vašich potřeb. Objekty shromážděné z BIMobject Cloud a položky stažené z vašeho počítače jsou shromažďovány v EVO na jednom místě, takže k nim máte přístup odkudkoli.

Průběh práce si urychlíte pomocí chytrých pluginů

Naše bezplatné pluginy vám dovolí soustředit se na příjemnou stránku své práce tím, že vám zprostředkují přímý přístup k BIMobject Cloud z prostředí ARCHICAD, Revit, SketchUp, Vectorworks a AutoCAD. Procházet objekty, filtrovat je a stahovat do vlastního projektu můžete bez přepínání mezi jednotlivými okny – přímo ze svého oblíbeného softwaru. Méně času stráveného klikáním znamená více času na práci!

0
Zobrazení produktů
0
Stažení
0
Značky