Hizmetlerimizi sunmak için çerezler kullanıyoruz. Hizmetlerimizi kullanarak çerezlerin kullanımını kabul edersiniz.

Dünya Öncüsü BIM İçerik Platformu

BIMobject platformmizden, 497.629parametric BIM nesnesi, 1.816 üreticiden anında indirebilirsiniz

Projeniz için doğru nesneleri bulun

BIMobject Cloud, üreticiye özel BIM content içerikleri için dünyanın en büyük platformudur. Platformun akıllı özellikleri binlerce yüksek kaliteli nesnelere hızlıca göz atmanıza ve projenizin tam olarak neye ihtiyacı olduğunu bulmanıza olanak sağlar. İndirmek ücretsiz olup, tercih edilen yazılımınıza uyacak biçim seçenekleri içerir. Nesneler sürekli güncel kalır, size ve ekibinize güvenli olarak aynı fikirleri sunar. Sorunuz var mı? Üretici, tüm sorularınızı cevaplamak için tam olarak burada.

Tüm nesnelerinizi EVO ile düzenleyin

EVO kendi özel nesne kitaplığınızı oluşturmanıza ve size uyacak şekilde düzenlemenize izin veren bir uygulamadır. Nesneleri ister BIMobject Cloud’dan alın veya bilgisayarınızdan yükleyin, EVO tüm nesnelerinizi aynı yere koyar – nerede olursanız olun erişilebilir.

Akıllı eklentilerle iş akışınızı kolaylaştırın

Ücretsiz eklentilerimiz, ARCHICAD, Revit, SketchUp, Vectorworks, ve AutoCAD dahilinde size anında BIMobject Cloud erişimi sağlayarak işinizin eğlenceli taraflarına odaklanmanıza yardımcı olur. Pencereler arası geçiş yapmak zorunda kalmadan, doğrudan en sevdiğiniz yazılımdan nesnelere göz atın, filtreleyin ve nesneleri projenize indirin. Daha az tık, daha çok yaratma zamanı!

0
Ürün görüntüleri
0
İndirme
0
Marka