Control 67 P/T - Extended Range Full-Range Pendant SpeakerControl 67 P/T - Extended Range Full-Range Pendant SpeakerControl 67 P/T - Extended Range Full-Range Pendant SpeakerControl 67 P/T - Extended Range Full-Range Pendant Speaker
Shfaq imazhet e mëparshme
Shfaq imazhet e mëpasshme

Control 67 P/T - Extended Range Full-Range Pendant Speaker

Extended Range Full-Range Pendant Speaker
Control 67P/T incorporates a large enclosure and high-power 6.5” (165 mm) transducer for extended bass and high-fidelity performance. The extra-large RBI Radiation Boundary Integrator™ provides outstanding pattern control, which can allow fewer speakers to cover a venue.

FEATURES

 • RBI Radiation Boundary Integrator Technology
 • 120° conical coverage
 • 6.5" (165 mm) low-frequency with silk-dome tweeter for high-fidelity sound quality
 • 75 Watts, 8 ohms and 60W multi-tap transformer
 • Black or white
Specifikime teknike
 • Referencë unikeControl-67-P-T-Extended-Range-Full-Range-Pendant-Speaker
 • Familja e produkteveInstalled Sound
 • Grupi i produktevePendant Speakers
 • LlojiObjekt (një objekt të vetëm)
 • Data e botimit2020-01-06
 • Numri i botimit1
Të ngjashme
 • Projektuar nëShtetet e Bashkuara
 • Prodhuar nëShtetet e Bashkuara
Klasifikimi
 • Kategoria BIMobjectElektronikë - Audio
 • IFC classificationObjekt
 • Emrin UNSPSCAudio and visual presentation and composing equipment
 • UNSPSC code4511
 • Uniclass 1.4 CodeL76116
 • Uniclass 1.4 PërshkrimLoudspeakers
 • Uniclass 2.0 CodePR-75-06-49
 • Uniclass 2.0 PërshkrimLoudspeakers
 • Uniclass 2015 CodePr_70_75_36_50
 • Uniclass 2015 PërshkrimLoudspeakers
 • NBS Reference Code75-06-49
 • NBS ReferenceLoudspeakers
 • CSI MasterFormat 2014 Code11 52 00
 • CSI MasterFormat 2014 TitleAudio-Visual Equipment
 • OmniClass Number23-37 15 29 11 13

Rajoni i disponueshëm

North America
Anguilla
Antigua dhe Barbuda
Aruba
Barbados
Belize
Bermuda
Ishujt e Virgjër Britanikë
Kanadë
Karaibe Holandë
Ishujt Kajman
Kolektiviteti i Shën Martinit
Kosta Rika
Kubë
Kuraçao
Dominica
Republika Domenikane
El Salvador
Grenlandë
Grenada
Guadeloupe
Guatemala
Haiti
Honduras
Xhamaika
Martinique
Meksikë
Montserrat
Nikaragua
Panama
Porto Riko
Shën Kitts dhe Nevis
Shën Lucia
Shën Pierre dhe Miquelon
Shën Vincent dhe Grenadinet
Saint-Barthélemy
Sint Maarten
Bahamas
Trinidad dhe Tobago
Turks dhe Caicos Islands
Ishujt e Virgjër të SHBA
Shtetet e Bashkuara