EIDOS 1000 Mirror cabinet with light and socket

Mirror cabinet with light and socket.

Neutral finish to combine with any furniture collection.110° opening hinges with soft close. Naturlight: neutral light that provides a natural illumination similar to daylight. High-efficiency and low-consumption LED technology, integrated along the entire upper part.

Eidos is a collection of mirrors with LED perimeter lighting providing an elegant and minimalist look for any bathroom space.
Specifikime teknikechevron djathtas
Lidhjechevron djathtas
Të ngjashmechevron djathtas
Klasifikimichevron djathtas

Rajoni i disponueshëm

Africa Asia Europe Middle East North America Oceania South America
Angolë
Armeni
Andorra
Emiratet e Bashkuara Arabe
Antigua dhe Barbuda
Samoa amerikane
Argjentinë
Burkina Faso
Azerbaixhan
Shqipëri
Afganistan
Anguilla
Australi
Bolivi
Burundi
Bangladesh
Austri
Bahrain
Aruba
Ishujt Cook
Brazil
Benin
Brunei
Åland Islands
Egjipt
Barbados
Fiji
Kili
Botsvanë
Butan
Bosnjë dhe Hercegovinë
Izrael
Saint-Barthélemy
Shtetet Federale të Mikronezisë
Kolumbi
Republika Demokratike e Kongos
Ishujt Cocos (Keeling)
Belgjikë
Irak
Bermuda
Guam
Ekuador
Republika e Afrikës Qendrore
Kinë
Bulgari
Iran
Karaibe Holandë
Kiribati
Ishujt Falkland (Islas Malvinas)
Republika e Kongos
Krishtlindje Island
Bjellorusi
Jordan
Bahamas
Ishujt Marshall
Guiana franceze
Côte d'Ivoire
Gjeorgji
Switzerland
Kuveit
Belize
Ishujt Veriore të Marianës
Guyana
Kamerun
Hong Kong
Qipro
Liban
Kanadë
Kaledonia e Re
Peru
Cape Verde
Indonezi
Republika Çeke
Oman
Kosta Rika
Norfolk Island
Paraguaj
Djibouti
Indi
Gjermani
Palestinë
Kubë
Nauru
Suriname
Algjeri
Territori Britanik i Oqeanit Indian
Danimarkë
Qatar
Kuraçao
Niue
Uruguay
Sahara Perëndimore
Japoni
Estoni
Arabia Saudite
Dominica
Zelanda e Re
Venezuela
Eritrea
Kirgistan
Spanjë
Siria
Republika Domenikane
Polinezia franceze
Ethiopia
Kamboxhi
Finlandë
Turqi
Grenada
Papua Guinea e Re
Gabon
Korea e jugut
Ishujt Faroe
Jemen
Grenlandë
Ishujt Pitcairn
Gana
Kazahstan
Francë
Guadeloupe
Palau
Gambia
Laos
Mbretëria e Bashkuar
Guatemala
Ishujt Solomon
Guine
Sri Lanka
Gërnzi
Honduras
Tokelau
Guinea Ekuatoriale
Myanmar (Burma)
Gjibraltar
Haiti
Timor-Leste
Guinea-Bissau
Mongoli
Greqi
Xhamaika
Tonga
Kenya
Macau
Kroacia
Shën Kitts dhe Nevis
Tuvalu
Komora
Maldives
Hungari
Ishujt Kajman
Ishujt Minor Periferik të Shteteve të Bashkuara
Liberi
Malazi
Irlandë
Shën Lucia
Vanuatu
Lesoto
Neoal
Ishulli i Njeriut
Kolektiviteti i Shën Martinit
Wallis dhe Futuna
Libi
Filipinet
Islandë
Martinique
Samoa
Marok
Pakistan
Itali
Montserrat
Madagaskar
Singapore
Jersey
Meksikë
Mali
Tajlandë
Liechtenstein
Nikaragua
Mavritani
Taxhikistan
Lituani
Panama
Mauritius
Turkmenistan
Luksemburg
Shën Pierre dhe Miquelon
Malawi
Taiwan
Letoni
Porto Riko
Mozambik
Uzbekistan
Monaco
El Salvador
Namibia
Vietnam
Moldovë
Sint Maarten
Niger
Mali i Zi
Turks dhe Caicos Islands
Nigeri
Maqedonia (IRJM)
Trinidad dhe Tobago
Reunion
Maltë
Shtetet e Bashkuara
Rwanda
Holandë
Shën Vincent dhe Grenadinet
Seychelles
Norvegji
Ishujt e Virgjër Britanikë
Sudan
Poloni
Ishujt e Virgjër të SHBA
Shën Helena
Portugali
Sierra Leone
Rumani
Senegal
Serbia
Somalia
Rusi
Sudanin Jugor
Suedi
São Tomé dhe Príncipe
Sllovenia
Swaziland
Svalbard dhe Jan Mayen
Çad
Slovakia
Togo
San Marino
Tunizi
Ukrainë
Tanzania
Qyteti i Vatikanit
Uganda
Mayotte
Afrika e Jugut
Zambia
Zimbabwe