V2008 Roughneck Pro Box Camera
Vicon

V2008 Roughneck Pro Box Camera

Vicon’s Roughneck Pro IP Box Camera is available in 8 MP resolution. This NDAA/GSA/TAA compliant camera provides triple streaming video and supports H.264/H.265 compression technology and supports DC-iris, P-iris and i-CS lens. It delivers powerful analytics based on intelligence at the edge that detects, tracks, and analyzes moving objects while suppressing unwanted alarms.
Specifikime teknike
 • Referencë unikevicon-v2008-box
 • Familja e produkteveCameras
 • Grupi i produkteveNetwork Box and Bullet Cameras
 • LlojiObjekt (një objekt të vetëm)
 • Data e botimit2021-09-29
 • Numri i botimit1
Të ngjashme
 • Materiali kryesorPlastik
 • Materiali dytësorPolycarbonate
 • Projektuar nëShtetet e Bashkuara
 • Prodhuar nëShtetet e Bashkuara
Klasifikimi
 • Kategoria BIMobjectElektronikë - Siguri, Kamera & Aksesore
 • Uniclass 1.4 CodeL76261
 • Uniclass 1.4 PërshkrimCameras
 • Uniclass 2.0 CodeSS-75-40
 • Uniclass 2.0 PërshkrimSecurity Systems
 • Uniclass 2015 CodePr_60_75_86
 • Uniclass 2015 PërshkrimSurveillance cameras, monitors and ancillaries
 • NBS Reference Code75-40
 • NBS ReferenceSecurity Systems
 • OmniClass Number23-29 11 00
 • CSI UniFormat II CodeD5030
 • CSI UniFormat II TitleCommunications & Security

Rajoni i disponueshëm

Europe North America Asia Africa Oceania South America
Shqipëri
Anguilla
Afganistan
Egjipt
Samoa amerikane
Argjentinë
Andorra
Antigua dhe Barbuda
Bahrain
Algjeri
Australi
Bolivi
Austri
Aruba
Iran
Angolë
Ishujt Cook
Brazil
Bjellorusi
Barbados
Irak
Benin
Shtetet Federale të Mikronezisë
Kili
Belgjikë
Belize
Izrael
Botsvanë
Fiji
Kolumbi
Bosnjë dhe Hercegovinë
Bermuda
Jordan
Burkina Faso
Polinezia franceze
Ekuador
Bulgari
Ishujt e Virgjër Britanikë
Kuveit
Burundi
Guam
Ishujt Falkland (Islas Malvinas)
Kroacia
Kanadë
Liban
Kamerun
Kiribati
Guiana franceze
Qipro
Karaibe Holandë
Oman
Cape Verde
Ishujt Marshall
Guyana
Republika Çeke
Ishujt Kajman
Palestinë
Republika e Afrikës Qendrore
Nauru
Paraguaj
Danimarkë
Kolektiviteti i Shën Martinit
Qatar
Çad
Kaledonia e Re
Peru
Estoni
Kosta Rika
Arabia Saudite
Komora
Zelanda e Re
Suriname
Ishujt Faroe
Kubë
Siria
Côte d'Ivoire
Niue
Uruguay
Finlandë
Kuraçao
Turqi
Republika Demokratike e Kongos
Norfolk Island
Venezuela
Francë
Dominica
Emiratet e Bashkuara Arabe
Djibouti
Ishujt Veriore të Marianës
Gjermani
Republika Domenikane
Jemen
Guinea Ekuatoriale
Palau
Gjibraltar
El Salvador
Armeni
Eritrea
Papua Guinea e Re
Greqi
Grenlandë
Azerbaixhan
Ethiopia
Ishujt Pitcairn
Gërnzi
Grenada
Bangladesh
Gabon
Samoa
Hungari
Guadeloupe
Butan
Gana
Ishujt Solomon
Islandë
Guatemala
Territori Britanik i Oqeanit Indian
Guine
Timor-Leste
Irlandë
Haiti
Brunei
Guinea-Bissau
Tokelau
Ishulli i Njeriut
Honduras
Kamboxhi
Kenya
Tonga
Itali
Xhamaika
Kinë
Lesoto
Tuvalu
Jersey
Martinique
Krishtlindje Island
Liberi
Ishujt Minor Periferik të Shteteve të Bashkuara
Letoni
Meksikë
Ishujt Cocos (Keeling)
Libi
Wallis dhe Futuna
Liechtenstein
Montserrat
Gjeorgji
Madagaskar
Vanuatu
Lituani
Nikaragua
Hong Kong
Malawi
Luksemburg
Panama
Indi
Mali
Maqedonia (IRJM)
Porto Riko
Indonezi
Mavritani
Maltë
Shën Kitts dhe Nevis
Japoni
Mauritius
Moldovë
Shën Lucia
Kazahstan
Mayotte
Monaco
Shën Pierre dhe Miquelon
Kirgistan
Marok
Mali i Zi
Shën Vincent dhe Grenadinet
Laos
Mozambik
Holandë
Saint-Barthélemy
Macau
Namibia
Norvegji
Sint Maarten
Malazi
Niger
Poloni
Bahamas
Maldives
Nigeri
Portugali
Trinidad dhe Tobago
Mongoli
Republika e Kongos
Rumani
Turks dhe Caicos Islands
Myanmar (Burma)
Reunion
Rusi
Ishujt e Virgjër të SHBA
Neoal
Rwanda
San Marino
Shtetet e Bashkuara
Korea e Veriut
Shën Helena
Serbia
Pakistan
São Tomé dhe Príncipe
Slovakia
Filipinet
Senegal
Sllovenia
Singapore
Seychelles
Spanjë
Korea e jugut
Sierra Leone
Svalbard dhe Jan Mayen
Sri Lanka
Somalia
Suedi
Taiwan
Afrika e Jugut
Switzerland
Taxhikistan
Sudanin Jugor
Ukrainë
Tajlandë
Sudan
Mbretëria e Bashkuar
Turkmenistan
Swaziland
Qyteti i Vatikanit
Uzbekistan
Tanzania
Åland Islands
Vietnam
Gambia
Togo
Tunizi
Uganda
Sahara Perëndimore
Zambia
Zimbabwe